FAQ
Bestelinformatie en belangrijke informatie
Handgemaakt
De meeste artikelen die u bij ons kunt aanschaffen zijn met de hand gemaakte producten. Een met de hand vervaardigd artikel is hierdoor uniek en de getoonde afbeelding is dan ook slechts ter impressie.
Annuleren
Annuleringen of wijzigingen in uw bestelling kunt u per email doorgeven.
Wanneer 10 dagen na uw bestelling geen betaling is ontvangen, wordt de bestelling automatisch geannuleerd.
Retourneren
Producten kunnen binnen de wettelijk vastgestelde `afkoelperiode` van 7 dagen op eigen kosten geretourneerd worden, mits a) het produkt onbeschadigd is, b) de verpakking niet geopend is geweest en c) het geen product betreft dat speciaal in uw opdracht is gemaakt. Het aankoopbedrag zal dan teruggestort worden. Verzendkosten worden niet vergoed. Bij beschadiging van het product of de verpakking kan het produkt niet opnieuw verkocht worden en zal derhalve geen restitutie van het aankoopbedrag verleend worden.
Privacy
Klantgegevens worden uitsluitend gebruikt door Praktijk Chi4u. Wanneer u uw gegevens uit ons klantenbestand wilt laten wissen kunt u per email uw verzoek hiertoe indienen.